Kontaktujte prodejní oddělení Trombia na adrese sales@trombiaglobal.com

Česká republika

GARNEA a.s.

Neplachov 129
373 65 Dolní Bukovsko

Petr Matejka

+ 420 702 280 157

matejka@garnea-as.cz

Slovensko

Chcete se stát dealer?

Kontakt:

Antti Nikkanen

CEO

antti.nikkanen@trombiaglobal.com

+358 40 722 8309 (Anglický a německý jazyk)

Trombia / Snowek OY, Vantaa, Finsko.

 

Spojené státy

Finke Equipment

Selkirk, New York

Jared Finke

sales@finke-equipment.com
(888) 266-9821

 

Kanada

Insta-Mix Inc.

Ontario, Quebec

John Marchese

john.marchese@insta-mix.com

(514)-643-4649

 

Německo

SAMAG Truck Components Gmbh

Andre Eberhardt

andre.eberhardt@samag.de
tel +49 36 739 35290

 

Norsko

Anleggsgruppen AS

Per-Gunnar Holmgren

per.gunnar@anleggsgruppen.no

tel. +47 905 78 708

 

Island

VELFANG EHF

Contact: Andri Olafsson, andri@velfang.is

 

Švédsko

Op System Ab

Kontakt: Jonas Colten, jonas.colten@opsystem.se, tel +46 10-456 70 05

 


Jiné země / Become a dealer

KONTAKTUJTE NÁS OHLEDNĚ VAŠICH DOTAZŮ

Kontakt:

Antti Nikkanen

CEO

antti.nikkanen@trombiaglobal.com

+358 40 722 8309 (Anglický a německý jazyk)

Trombia / Snowek OY, Vantaa, Finsko.